מוקד הזמנות ושירות
עמוד הבית | שאלות ותשובות | צור קשר |
  הוסף למועדפים
www.creditech.co.il
אודות קרדיטק
אודות השירות
הזמנת מט"ח בתשלומים
בתי עסק
שערי מט"ח
כניסת משתמשים
צור קשר
 
אודות השירות

אודות השירות


אתר קרדיטק מעניק למשתמשים בו פלטפורמה מתקדמת, מאובטחת ונוחה לביצוע הזמנות לרכישות מט"ח באמצעות חיוב כרטיס האשראי, ואף בפריסה לתשלומים.

אתר קרדיטק מאפשר לבצע הזמנות לרכישות מט"ח בצורה נוחה, יעילה ומאובטחת המקנה לכלל לקוחותיו הגולשים וללקוחותיו הנוסעים לחו"ל בפרט את האפשרות לפרוס את ההוצאה עבור רכישת המט"ח עד ל-12 תשלומים שווים, ובכך להקל באופן משמעותי על תזרים המוזמנים המשפחתי או העסקי.

אתר קרדיטק מאפשר לבצע הזמנות לרכישות מט"ח החל מסכום של 50 ש"ח ועד 50,000 ₪ בהזמנה ובמגוון רחב מאוד של סוגי מטבעות בהתאם לרשימת המטבעות המופיעה באתר.

אתר קרדיטק מאפשר ללקוחותיו הגולשים מגוון אפשרויות שונות למשיכת המט"ח:

1. איסוף עצמי מתוך רשימה של בתי עסק מורשים ומובחרים – אתר קרדיטק מאפשר ללקוחותיו לבחור את בית העסק בו תבוצע העסקה מתוך רשימת בתי עסק מורשים ומובחרים בפריסה ארצית הפועלים באישור משרד האוצר.
האישור להזמנה מתקבל מחברת האשראי של הלקוח, החיוב בפועל בגין ההזמנה מתבצע בעת קבלת המט"ח בבית העסק הנבחר. האישור לעסקה ותנאיה ישמרו ללקוח בבית העסק הנבחר עד תום יום העסקים הבא מרגע סיום ההזמנה. איסוף מט"ח באפשרות זאת מתבצע טלפונית מול בית העסק.

2. משלוח למשרדים לחברות שבהסדר – אתר קרדיטק מאפשר לחברות אשר בהסדר עם החברה לבצע הזמנות משלוח בכפוף לתקנון. להצטרפות לשירות יש לצור קשר עם משרדי החברה בטלפון 03-6226100 או באמצעות טופס 
להצטרפות לשירות לחצו כאן. 

לאיתור בית העסק הקרוב אליך לחצו כאן:


 
מוקד הזמנות ושירות: 03-6226100 | כל הזכויות שמורות © | תנאי שימוש | אבטחה 
Hosted by spd.co.il
Creditech on Facebook Creditech on Google+ Creditech on LinkedIn Creditech on Youtube
 
Developed by Webnoise