מוקד הזמנות ושירות
עמוד הבית | שאלות ותשובות | צור קשר |
  הוסף למועדפים
www.creditech.co.il
אודות קרדיטק
אודות השירות
הזמנת מט"ח בתשלומים
בתי עסק
שערי מט"ח
כניסת משתמשים
צור קשר
 
אודות השירות
אתר קרדיטק מעניק למשתמשים בו פלטפורמה מתקדמת, מאובטחת ונוחה לביצוע הזמנות לרכישות מט"ח באמצעות חיוב כרטיס האשראי, ואף בפריסה לתשלומים.

אתר קרדיטק מאפשר לבצע הזמנות לרכישות מט"ח בצורה נוחה, יעילה ומאובטחת המקנה לכלל לקוחותיו הגולשים וללקוחותיו הנוסעים לחו"ל בפרט את האפשרות לפרוס את ההוצאה עבור רכישת המט"ח עד ל-12 תשלומים שווים, ובכך להקל באופן משמעותי על תזרים המוזמנים המשפחתי או העסקי.

אתר קרדיטק מאפשר לבצע הזמנות לרכישות מט"ח החל מסכום של 50 ש"ח ועד 50,000 ₪ בהזמנה ובמגוון רחב מאוד של סוגי מטבעות בהתאם לרשימת המטבעות המופיעה באתר.

אתר קרדיטק מאפשר ללקוחותיו הגולשים מגוון אפשרויות שונות למשיכת המט"ח:

1. איסוף עצמי מתוך רשימה של בתי עסק מורשים ומובחרים – אתר קרדיטק מאפשר ללקוחותיו לבחור את בית העסק בו תבוצע העסקה מתוך רשימת בתי עסק מורשים ומובחרים בפריסה ארצית הפועלים באישור משרד האוצר.
האישור להזמנה מתקבל מחברת האשראי של הלקוח, החיוב בפועל בגין ההזמנה מתבצע בעת קבלת המט"ח בבית העסק הנבחר. האישור לעסקה ותנאיה ישמרו ללקוח בבית העסק הנבחר עד תום יום העסקים הבא מרגע סיום ההזמנה.

2. משלוח למשרדים לחברות שבהסדר – אתר קרדיטק מאפשר לחברות אשר בהסדר עם החברה לבצע הזמנות משלוח בכפוף לתקנון. להצטרפות לשירות יש לצור קשר עם משרדי החברה בטלפון 03-6226100 או באמצעות טופס 
להצטרפות לשירות לחצו כאן. 

3. מט"ח ב-SMS - מזמינים את המט"ח באתר קרדיטק, מקבלים מסרון עם קוד סודי, ומושכים בכספומט"ח בנק לאומי בפריסה ארצית. הזמן עכשיו.
אתר קרדיטק מאפשר ללקוחותיו לבצע הזמנת מט"ח מהאתר באמצעות חיוב כרטיס האשראי ובפריסה לתשלומים.  המשיכה תבוצע באחד הכספומט"חים של בנק לאומי באמצעות קוד SMS סודי שיישלח לטלפון הנייד עמו בוצעה ההזמנה, בכפוף לתנאי השירות ולזמינות הכספומט"חים. לצפייה ברשימת הכספומטים לחץ כאן
המשיכה מתבצעת במטבעות מסוג דולר ארה"ב ואירו, יש לשים לב להגבלת סכום המשיכה. 
המשיכה בכספומט"ח תתבצע באמצעות לחיצה על "פעולות ללא כרטיס", ללא הכנסת כרטיס האשראי. להלן תיאור אופן ביצוע המשיכה בכספומט"ח:
פעולות ללא כרטיס >> שירות משיכת מט"ח creditech >> הקשת קוד סודי שנשלח בהודעת SMS >> הקשת מספר תעודת זהות >> הקשת סכום משיכה.
אי התאמה מלאה או חלקית בין הנתונים שהוקשו בכספומט לבין הנתונים שהוזנו באתר לא תאפשר את השלמת הפעולה. לא תתאפשר משיכה של סכום חלקי.


לאיתור בית העסק הקרוב אליך לחצו כאן:


 
מוקד הזמנות ושירות: 03-6226100 | כל הזכויות שמורות © | תנאי שימוש | אבטחה 
Creditech on Facebook Creditech on Google+ Creditech on LinkedIn Creditech on Youtube
 
Developed by Webnoise