מוקד הזמנות ושירות
עמוד הבית | שאלות ותשובות | צור קשר |
  הוסף למועדפים
www.creditech.co.il
אודות קרדיטק
אודות השירות
הזמנת מט"ח בתשלומים
שערי מט"ח
כניסת משתמשים
צור קשר
 

מט"ח בתשלומים בישראל 2021


מי מאיתנו לא עושה שימוש אחת לכמה זמן במטבע חוץ. זה יכול להיות טיול בחו"ל כמו שרבים מאיתנו עושים אחת לכמה זמן, זו יכולה להיות נסיעה עסקית, עסקה כלשהיא שעושים מחוץ לגבולות ישראל או כל מצב אחר שמחייב קניית מט"ח פה בארץ בשביל לעשות בו שימוש בחו"ל.

הבעיה עם קניית מט"ח היא שהיא בתשלום אחד. זה אומר שאם אתם רוצים לנסוע לטיול ויש לכם תקציב לטיול הזה, אתם צריכים לקחת בחשבון שהשימוש בכסף המזומן שתעשו יהיה בתשלום אחד מה שאומר תקציב גבוה מספיק. אבל מסתבר שיש פתרון לזה והוא – מט"ח בתשלומים. כן, כבר לא צריך להתחייב על הוצאה גדולה אלא אפשר ליהנות מטיול בלי לחשוב מה יהיה רגע אחרי.

ליהנות מטיול בחו"ל כמו שצריך.


מכירים את זה שאתם מחליטים לנסוע לחו"ל? רבים מכם כן... מגיע לנו אחת לכמה זמן לנוח קצת מעבר לים, להיחשף לנופים מרהיבים ולחוות תרבויות אחרות, בטח אחרי שהקורונה החזיקה אותנו בארץ חודשים ארוכים. כשמתחילים לתכנן, מזמינים את הטיסה בדרך כלל בכמה תשלומים, מזמינים את המלון גם כן בפריסה של התשלומים וכך כמובן גם את הרכב. אבל את הכסף רוכשים במזומן ולפני שהיה את הפתרון של קניית מט"ח בתשלומים, רבים בשלב הזה פרשו מהתכנון של הטיול כי הם לא יכלו להרשות לעצמם. אז מהי אותה פריסת תשלומים? כנה קצת מידע שישפוך אור על האופציה.

לא צריך להיחנק


אם אתם רוצים לצאת לטיול או אם יש לכם נסיעה עסקית או כל ביקור אחר בחו"ל ואתם צריכים כמובן מזומנים, אתם כבר לא חייבים לשלם עליהם בפעם אחת מה שיכול מאוד להקל עליכם. אתם יכולים לקנות את הדולרים או היורואים בתשלומים, לפרוס עד ל-12 ולהיות רגועים. כל מה שאתם צריכים לעשות זה להיכנס לאתר קרדיטק, לבחור את המטבע הרצוי לכם מהרשימה שיש באתר ואתם יכולים לבצע את הרכישה. זה מדהים, וזה נוח ועוד לא שמעתם הכול... אז הנה קצת מידע על התהליך.

איך זה מתבצע בפועל?

בפועל, רכישת מט"ח בתשלומים היא פשוטה ונוחה עם קרדיטק. אתם לא צריכים לעשות כלום חוץ מלהיכנס לאתר של החברה ולהזמין כפי שציינו. אתם יכולים להגיע לקחת את המטבעות ויכולים גם להזמין אותם עד אליכם למשרד! תארו לעצמכם שאתם מזמינים טיסה מעכשיו לעכשיו ויש לכם כמה שעות להתארגנות. אתם בדרך לפגישה חשובה שיכולה להיות קריטית לעסק שלכם ואתם לא מצליחים למצוא את הזמן להחליף כסף כדי שיהיה לכם מזומן. זה בדיוק הפתרון האידיאלי בשבילכם. אתם תמשיכו בעיסוקים שלכם והכסף יגיע אליכם עד למשרד שלכם. אין ספק שזה יכול לשנות לגמרי בשבילכם את הטיסה. הבונוס – תוכלו לחלק כפי שציינו את רכישת המט"ח לעד 12 תשלומים.

לא רק לנסיעה לחו"ל


אז מתי תצטרכו את השירות הזה שמציעה חברת קרדיטק? קודם כל כפי שציינו לפני נסיעה לחו"ל. אבל לא רק. יכול להיות שאתם מבצעים איזו שהיא רכישה בארץ שאתם צריכים בשבילה מטבע חוץ ויכול להיות שאתם צריכים את המטבע הזו להשקעה. בין כך ובין כך, חברת קרדיטק מציעה לכם את הפתרון הטוב ביותר, ואת הנוחות הרבה ביותר. כמו הרבה דברים אחרים בעולם המודרני, אתם לא צריכים להזיז את עצמכם לשום מקום. כל מה שאתם צריכים זה לפתוח את המסך בין אם הוא במחשב או בנייד ולבצע את ההזמנה הדרושה לכם.

חברת קרדיטק שינתה לבלי היכר את עולם המט"ח. אם עד לא מזמן האופציה היחידה שלנו להשיג מט"ח היתה להביא שקלים במזומן בתמורה, היום זה כבר לא חובה. היום אתם יכולים להזמין מטבעות חוץ עם כרטיס האשראי שלכם ויכולים לחלק את התשלומים עליו ככה שיהיה לכם נוח ופשוט וגם לקבל את הכסף עד למשרד שלכם.

 
כתבות נוספות


 
 
קרדיטק
מטח
מוקד הזמנות ושירות: 03-6226100 | כל הזכויות שמורות © | תנאי שימוש | נגישות | אבטחה 
Hosted by spd.co.il
Creditech on Facebook Creditech on Google+ Creditech on LinkedIn Creditech on Youtube
 
Developed by Webnoise