מוקד הזמנות ושירות
עמוד הבית | שאלות ותשובות | צור קשר |
  הוסף למועדפים
www.creditech.co.il
אודות קרדיטק
אודות השירות
הזמנת מט"ח בתשלומים
שערי מט"ח
כניסת משתמשים
צור קשר
 

לקראת הקיץ שקרב ובא – מה השיטה הכי טובה להמרת מטבע חוץ?


הקיץ יגיע עוד כמה חודשים ואיתו ההתרגשות לקראת החופשה אותה נבלה בחו"ל. אז נכון שמשבר הקורונה עוצר את העולם מלכת, אבל הוא ייגמר ואנחנו נחזור לראות עולם, ולעשות את זה בכיף.

טיול בעולם או חופשה בכל מקום שהוא על פני כדור הארץ עולים כמובן כסף, ומעבר לטיסה, למלון ולרכב השכור צריך גם מזומנים להוצאות השוטפות. צריך להתנהל בזמן השהייה בחו"ל וצריך להמיר כסף ישראלי למטבע של מדינת היעד, ויש דרכים שונות לעשות את זה.

אפשר בארץ באחד הצ'יינג'ים הקיימים ואפשר בצ'יינג' בחו"ל, אפשר לשלם בכרטיס אשראי בין לאומי ואפשר למשוך כסף מכספומט מקומי במדינת היעד. אבל מה השיטה הכי טובה להמרת מטבע חוץ? התשובה ברורה... קרדיטק!

מהי השיטה?

שיטת קרדיטק להמרת מטבע חוץ היא שיטה פשוטה, יעילה ונוחה. היא לא מצריכה יציאה מהבית או מהמשרד על מנת להמיר כסף אלא מאפשרת לבצע רכישה אינטרנטית של מטבע חוץ. זה אומר שאתם יכולים לשבת בבית או במשרד ולבצע את הרכישה ואת הכסף תוכלו לקחת או באחד מהעסקים המורשים שעובדים עם קרדיטק או אם יש לכם הסדר עם חברת קרדיטק כי אתם חברה, תוכלו לקבל את הכסף עד אליכם. הנה כמה יתרונות של השיטה שאתם חייבים להכיר, מה שלא נגמר בזה שהרכישה מתבצעת באינטרנט.

יתרונות

חלוקה לתשלומים – את שאר התשלומים אפשר בדרך כלל לחלק, אם זו הטיסה ואם זה הרכב השכור או המלון, אבל מזומן צריך להוציא ולא לכל אחד מתאים להוציא את הכול בחודש אחד. עם קרדיטק אפשר לחלק את התשלום עד ל-12 תשלומים, מה שאומר שגם המזומן יכול להתפרש על פני כמה חודשים. זה נוח לרבים ולמעשה אין עוד אופציה לחלק את ההוצאה הזו לתשלומים.
חוסך המון זמן – יכול להיות שהטיסה שלכם היא מעכשיו לעכשיו כי אתם אנשי עסקים ויכול להיות שאין לכם זמן מכל סיבה שהיא, בין כך ובין כך עם השירות של קרדיטק אתם לא צריכים ללכת לשום מקום כדי להחליף את הכסף. אתם עושים את זה במהירות באתר ובכסף מחכה לכם איפה שסוכם. זה חוסך המון זמן, זמן שיכול להיות יקר מאוד עבור רבים.
בטוח לגמרי – המרת מטבע תמיד כרוכה בסיכונים. אתם אף פעם לא יודעים אם הצ'יינג' שהחלפתם בו הוא "כשר", והסיכוי שקיבלתם כסף מזויף תמיד קיים. אתם לא רוצים להסתבך בחו"ל והדרך הנכונה ביותר והבטוחה ביותר לעשות את זה היא עם קרדיטק. כך אתם מקבלים את הכסף מחברה מסודרת, מאושרת ובטוחה.

המרת מטבע חוץ באמצעות קרדיטק טומנת בחובה עוד לא מעט יתרונות נוספים, ובעידן המודרני בו הכל אינטרנטי, אין סיבה שלא תמירו מטבעות בדרך הזו.

 
כתבות נוספות


 
 
קרדיטק
מטח
מוקד הזמנות ושירות: 03-6226100 | כל הזכויות שמורות © | תנאי שימוש | נגישות | אבטחה 
Hosted by spd.co.il
Creditech on Facebook Creditech on Google+ Creditech on LinkedIn Creditech on Youtube
 
Developed by Webnoise